25 LAT ZAKSY: POZNAJ HISTORIĘ (2004-2009)

Po złotej erze Mostostalu prowadzonego przez trenera Wspaniałego kędzierzynian dotknęły zmiany. W kolejnych latach nasz zespół na szczyt próbowało doprowadzić kilku szkoleniowców. O kolejnym pięcioleciu kędzierzyńskiej siatkówki opowiadali Roland Dembończyk, Aleksander Januszkiewicz i Piotr Pietrzak.

Zwycięską serię Mostostalu przerwał sezon 2003/2004, kolejne lata to zmiany, przebudowa składu i kolejni szkoleniowcy. Nie był to najłatwiejszy czas w historii klubu, który przyzwyczaił swoich fanów do walki o najwyższe cele. -To był okres dużych zmian, co roku zmieniał się trener, był to okres przejściowy, zespół był budowany na nowo. Nie ma co ukrywać nie był to najszczęśliwszy okres dla klubu, ale myślę że na tamte czasy, sytuację finansowa i zespół myślę, że wyglądało to nie najgorzej – kolejne pięciolecie w historii klubu podsumował Roland Dembończyk.

O czasie zmian, dużej przebudowy i walki o powrót na siatkarski szczyt opowiedzieli Roland Dembończyk, Aleksander Januszkiewicz i Piotr Pietrzak.