Bilety na mecz ZAKSA Kędzierzyn-Koźle vs Cerrad Czarni Radom
3:2
4 lutego 2017, 17:00
21:25 26:24 17:25 25:19 19:17

Już 4 lutego w meczu 20. kolejki PlusLigi nasz zespół będzie podejmować Cerrad Czarnych Radom. Podopieczni Roberta Prygla do tej pory radzili sobie ze zmiennym szczęściem na ligowych parkietach, byli jednak autorami kilku niespodzianek. 26 stycznia o godz. 15:00 startuje sprzedaż biletów na mecz rundy rewanżowej pomiędzy ZAKSĄ, a zespołem z Radomia.

Pierwszy mecz tego sezonu z Czarnymi Radom ułożył się po myśli naszego zespołu. Na trudnym terenie, w specyficznej hali w Radomiu podopieczni Ferdinando de Giorgiego pozwolili ugrać rywalom tylko seta. Radomianie to jednak zespół nieobliczalny, na swoim koncie Cerrad Czarni Radom mają m.in. wygraną z Lotosem Treflem Gdańsk. Zespół prowadzony przez Roberta Prygla to połączenie młodości z doświadczeniem. Głównym reżyserem gry radomian jest reprezentant młodego pokolenia – Michał Kędzierski. O sile ataku naszego kolejnego rywala stanowią Bartłomiej Bołądź i Wojciech Żaliński. Istotną postacią w obozie rywala jest Emanuel Kohut, mogący pochwalić się niemałym doświadczeniem z włoskich parkietów.

Mimo że aktualna pozycja radomian wskazuje na nasz zespół jako zdecydowanego faworyta tego starcia już ostatnie spotkanie naszego zespołu z Cuprum Lubin pokazało, że nawet rywalizacja lidera z zespołem z połowy stawki może być gwarantem wielu emocji. Zapraszamy wszystkich kibiców na mecz ZAKSA Kędzierzyn–Koźle vs Cerrad Czarni Radom, który został zaplanowany na 04.02.2017 roku na godzinę 17:00.